Best in the field

Stonex Baltic
Tikslumas, efektyvumas, lankstumas, vientisumas, patikimumas.

Stonex yra tarptautinė kompanija, įsikūrusi Italijoje. Stonex projektuoja ir gamina įvairios paskirties aukšto tikslumo geodezinius prietaisus civilinei statybai, topografijai, saugai, transportui ir kasybai.

Aukštos kvalifikacijos platintojų dėka Stonex ženklu pažymėti instrumentai dirba daugiau nei 80 šalių visame pasaulyje.

GNSS imtuvai

GNSS

GNSS STONEX S10 yra pažangiausias GNSS imtuvas, kada nors pasirodęs GEO inžinerijos scenoje, vedantis link naujos kartos išmaniųjų, atviros technologijos imtuvų, kuomet galutinis naudotojas gali įdiegti individualią taikomąją aplikaciją pačiame imtuve.

El. tacheometrai

Total stations

R2WPlus yra naujas Windows CE operacijų sistema pagrįstas el. tacheometras, pradedantis naują erą tradiciniuose matavimuose. Dvipusis lietimui jautrus ekranas suteikia matininkui aiškią, spalvotą ir pilną grafinę aplinką.

3D skeneriai

Laser scanners

Stonex X300 yra geriausias pasirinkimas įvairioms taikymo sritims. Tai – puikus balansas tarp ekonominio efektyvumo ir aukštos kokybės. Atsparus korpusas apsaugo lazerinės optikos ir elektroninio atstumo matuoklio komponentus. Tai leidžia dirbti nepalankioje, dulkėtoje aplinkoje be rizikos pažeisti jautrias skenerio dalis.

Stonex Baltic kontaktai

Nesivaržydami susisiekite su mumis. Mums visada svarbu gauti Jūsų atsiliepimus apie
Stonex produktus, išgirsti Jūsų idėjas. Arba tiesiog pasakykite Labas!

UAB „R&D Consulting“
Rasų g. 50A,
11351 Vilnius, Lietuva

info@stonexbaltic.com
Mob. +370 650 75001